"Zimowa opowieść" - przedstawienie w Domu Kultury

2024-01-09

Dnia 18 stycznia w Domu Kultury w Chwałowicach przedszkolaki wraz z nauczycielkami zaprosiły rodziców na przedstawienie pt. "Zimowa opowieść", w którym Pani Zima wraz ze Skrzatami - Laurą, Amelką, Kubą i Mateuszem, próbowała pokazać wszystkim, że ZIMA to piękna pora roku. Zatem na początek zatańczyły i zaśpiewały białe Śnieżynki, czyli najmłodsze przedszkolaki. Układ taneczny oraz muzyczno - ruchowy zaprezentowały Sopelki i Choineczki z grupy Średniaków. Wszystkich rozhulały i rozbawiły tańczące Misie i Bałwanki z grupy Starszaki. Natomiast na koniec najstarsze przedszkolaki przedstawiły piękną historię "Bałwanka o złotym serduszku". Finałowa piosenka pt. "Biała Zima", którą zaśpiewali wszyscy była wzruszającym zakończeniem Naszej opowieści.

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach